Adw. Paulina Skonieczna-Masternak

Jestem adwokatem, członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej oraz mediatorem wpisanym na listę mediatorów Centrum Mediacyjnego przy Naczelnej Radzie Adwokackiej.

W 2019 roku z wyróżnieniem zdałam egzamin adwokacki. Prowadzę kancelarię w centrum Poznania, swoje usługi świadczę na terenie całego kraju.

Pracę prawnika wykonuję od kilku lat, w czasie których spotkałam się z setkami problemów. Doskonale rozumiem, że sprawa każdego z moich Klientów jest dla niego najważniejsza. Podejmuję wszystkie możliwe działania, by każdemu Klientowi zapewnić jak najlepszą obsługę prawną.

Uczyłam się od najlepszych, a doświadczenie zdobywałam w doskonałych poznańskich kancelariach. Moja wiedza to nie tylko teoria, mam na swoim koncie tysiące napisanych pism procesowych, reprezentowałam Klientów w ponad 1.000 rozpraw sądowych oraz wzięłam udział w niezliczonej liczbie spotkań.

Na stałe współpracuję ze specjalistami: notariuszami, komornikami i detektywami, dzięki którym gwarantuję kompleksową opiekę prawną.

Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie. Przedstawiam Klientom wady i zalety proponowanych rozwiązań, szanse na wygraną i ryzyko przegrania sprawy. Żadnego zadanego mi pytania nie pozostawiam bez odpowiedzi.

Dokładam wszelkich starań, by znaleźć najlepsze rozwiązanie problemów moich Klientów.

KANCELARIA ADWOKACKA PAULINA SKONIECZNA-MASTERNAK

Al. Marcinkowskiego 2a/3,

61-745 Poznań

608 110 565

adwokat@skoniecznamasternak.pl