R. Pr. Aleksandra Gierczak

Cześć! Jestem Ola i z zawodu jestem radcą prawnym. Mam ponad 5-letnie doświadczenie zawodowe, zdobywane w poznańskich kancelariach prawnych.

W czym mogę Ci pomóc?

Po pierwsze, w obsłudze prawnej przedsiębiorców. Mam doświadczenie zarówno w prawie cywilnym, jak i prawie gospodarczym. Jeżeli więc zastanawiasz się, jaka forma działalności będzie najlepsza dla Twojego pomysłu biznesowego, masz problem z windykacją należności albo sen z powiek spędzają Ci wszelkie rękojmie czy gwarancje lub, po prostu, masz jakąkolwiek wątpliwości czy pytanie – to chętnie zapewnię moje wsparcie.

Mam również doświadczenie w konstruowaniu umów (a dobra umowa dla przedsiębiorcy, to podstawowe i najlepsze zabezpieczenie na przyszłość!). Nie patrzę jednak na umowę tylko poprzez pryzmat przepisów, ani nie bombarduję jej milionem skomplikowanych zapisów, których potem w praktyce nikt nie zrozumie. Zawsze zwracam uwagę na maksymalne dopasowanie treści umowy do relacji jaka wiąże albo ma się zawiązać pomiędzy Tobą a Twoim kontrahentem oraz do przysłowiowej „praktyki kupieckiej”. W końcu chodzi o to, aby obie strony się dogadały i podpisały umowę, a nie żeby jedna z nich uciekła z krzykiem na widok weksla in blanco w załączonej umowie. W skrócie, mogę na przykład przygotować uniwersalny szablon umowy dla Twojej działalności albo sprawdzić i wytłumaczyć umowę otrzymaną od kontrahenta.

Po drugie, procesy sądowe. Mam bogate i szerokie doświadczenie procesowe (sprawy spadkowe, cywilne, gospodarcze), a ulica Dożynkowa w Poznaniu mogłaby być moim drugim domem (dla niewtajemniczonych znajduje się tam, uproszczając, sąd gospodarczy).

Zapraszam więc do kontaktu telefonicznego, na Messengerze, na żywo albo online. Pogadamy i wspólnie spróbujemy znaleźć rozwiązanie.

Aleksandra Gierczak

radca prawny

Tel. 791 664 070

aleksandragierczak@outlook.com