Poznański Salon Mediacji – jesteśmy już po!

Jest sukces. Jest potężny sukces. Jesteśmy po wtorkowej konferencji „Poznański Salon Mediacji” organizowanej przez Sąd Okręgowy w Poznaniu przy mojej skromnej pomocy. W pierwszej kolejności – uczestnicy – mieliśmy na sali między 150 a 180 osób, co, jak na pierwszą edycję konferencji, uważam za rewelacyjny wynik. Reklamowaliśmy konferencję tylko na uczelni, w czasie moich szkoleń, oraz na moich fanpejdżach na profilach społecznościowych, na mojej stronie internetowej, na stronie internetowej sądu, spamem na grupie mailingowej OIRP w Poznaniu.

WP_20160517_002

Po drugie prelegenci – pewnie to do nich nie dotrze, ale chciałbym im serdecznie podziękować. Uświetnili swoją obecnością naszą inicjatywę, wprowadzając ją na właściwy dla niej poziom. Do ich wystąpień będę się po kolei odnosił w kolejnych postach, zarówno w kwestii fascynujących informacji i inicjatyw tam przedstawionych, jak również w materiach, w których absolutnie się nie zgadzam.

WP_20160517_008

Po trzecie – chciałem podziękować serdecznie SSO Piotrowi Marciniakowi oraz pani Katarzynie Błaszczak za tak wspaniałe skoordynowanie całego wydarzenia.

Padła również zapowiedź kolejnej edycji „Poznańskiego Salonu Mediacji”, na której omawiać będziemy mediacje gospodarcze – na co Was wszystkich serdecznie zapraszam 🙂

 

Jesteś w konflikcie? Poszukujesz pomocy ze swoim sporem? Skontaktuj się z mediatorem. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10 do 17 (691 499 250), tudzież całodobowo do kontaktu mailowego (mediacje.gierczak@wp.pl).